O mně

Volám sa "Poppy" a som adminka tohto môjho blogu. Mám 19 rokov. Keďže nemám skúsenosti so žiadnym blogom a toto je moja premiéra dúfam že sa mi tu bude len čo najlepšie dariť. Budem sa snažiť ak sa bude dať denno denne prispievať nejakými nápadmi.... Dúfam že tento blog si obľúbite a budete jeho fanúšikmi! :) PS:Píšte svoje názory na blog a konkrétne veci. S pozdravom adminka Poppy :-*

Náhodné fotografie

Náhodná fotografie
Náhodná fotografie
Náhodná fotografie

Podporujeme

Využite najrýchlejšie pôžičky pre okamžitý prístup k financiám.Tajný zápistník lásky story 1.

"TAJNÝ ZÁPISTNÍK LÁSKY"

Tento príbeh sa odohráva v malom mestečku Heart. Je to príbeh 2 mladých ľúdí ktorích spoji osud. A taktiež ich kamarátov . Hlavnou predstaviteľkou je dievča Nela (16) a chlapca Sebastiána (17), ktorých spája jedna vec a to že veľmi radi píšu svoje pocity, svoje dojmy z dňa do "tajného zápistníka" a ten bude hrať v ich živote veľmi veľkú rolu.


Je noc a Nela sedí na parapete pri onkne vo svojej izbe. Len tak tam tíško sedí a pozerá sa na oblohu a hviezdy ktoré jasno svieta. V ruke má svoj "tajný zápisník" do ktoré si píše svoje vlastné citáty a pocity ktoré má. Na druhom konci mesta v tom istom čase sedí Sebastián na posteli a píše si tak isto ako Nela do "tajného zápistníka". Aj keď obaja majú rovnakú záľubu a bývaju v tom istom malom meste ešte ani raz sa nestretli. Obidvaja totiž navštevujú rozdielne školy. Všetko sa ale čochvíľa zmení a nik o tom netuší.


Komentáře k článku

 
Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok