O mně

Volám sa "Poppy" a som adminka tohto môjho blogu. Mám 19 rokov. Keďže nemám skúsenosti so žiadnym blogom a toto je moja premiéra dúfam že sa mi tu bude len čo najlepšie dariť. Budem sa snažiť ak sa bude dať denno denne prispievať nejakými nápadmi.... Dúfam že tento blog si obľúbite a budete jeho fanúšikmi! :) PS:Píšte svoje názory na blog a konkrétne veci. S pozdravom adminka Poppy :-*

Náhodné fotografie

Náhodná fotografie
Náhodná fotografie
Náhodná fotografie

Podporujeme

Využite najrýchlejšie pôžičky pre okamžitý prístup k financiám.Tajný zápistník lásky story 10

Ráno pred odchodom do školy príde do Nelinej izby jej sestra Monika ktorá sa jej opýta ako to dopadlo včera. Nela sa jej prizná že sa do Sebastiána zaľúbila a že aj on ju ľúbi a preto spolu začali chodiť. Monika ju obíme a zaželá jej šťastie a ponúkne Nele odvoz do školy. Nela súhlasí. Sebastián po zazvonení budíka rýchle vyskočí s postele a rýchlo sa pripravuje na odchod do školy lebo sa nevie dočkať Nely.
Po ceste do školy volá s kamarátmy Alexom a Tobym ktorým povie že sa zaľúbil do Nely a že spolu začali chodiť. Oni sú s toho veľmi šťastný a poprajú mu veľa šťastia. Po príchode do školy ide Sebastián smerom po parkovisku kde uvidí vychádzať Nelu z auta spolu so sestrou. Vyberie sa smerom k nej. Nela ho zdiaľky zbadá a vyčarí sa na jej tvári úsmev. Potom Sebastián pristúpy k dievčatám a obe ich pozdravi. Monika mu odzraví a dodá že už ide preč, že ich nebude rušiť a odíde preč. Sebastián a Nela sa privítajú pozkom a potom sa chytia za ruky a odídu spolu smerom do triedy. Po príchode do triedy si hneď všetci všimli že Nela a Sebastián sa držia za ruky a domysleli si správne že spolu chodia. Cez prestávky sa nedokázali od seba odtrnúť. Po konci vyučovania prišli po Sebastiána kamaráti, ktorí si chcú isť s ním zahrať basketbal. Keď Sebastián výjde zo školy vidí svojich kamarátov a spolu s Nelou a jej kamarátkami smerujú k nim. Po privitaní sa opýtaju Sebastiána či si ide s nimi zahrať basket. Sebastián súhlasí a potom dostane nápad aby sa večer stretli všetci v kaviarni a len tak pokecali. Všetci súhlasia a dohonú sa že sa stretnú o 18:00 hod. v kaviarni. Potom sa Sebastián rozlúči s Nelou bozkom a odíde preč....
Je 18:00 hod. a chalani už su v kaviarini a sedia pri stole. Rozpravajú o babách pritom sa Alex prizná že sa mu páči Natália a Tobymu zase Vanessa. Sebastián sa len usmeje a povie im nech s tým niečo robia ak to myslia vážne ale ak nie nech ich nechajú tak lebo nechce mať problémy s Nelou. Chalani ho upokoja že to fakt myslia vážne. Cestou do kaviarne sa Nela a dievčatá rozprávajú o chalanoch... Po príchode do kaviarne Sebastián hneď ako uvidí Nelu ide jej oproti a privíta ju dlhým bozkom. Dievčatá sa vyberú smerom k Tobymu a Alexovy. Sebastián pošepká Nele že jeho kamaráti si robia menší zálusk na jej kamarátky a pýta sa či jej to bude vadiť. Ona povie že s tým problém nemá lebo aj jej kamošky si robia na nic zálusk. Potom sa už usadia k ostatním a začnú sa spolu zhovárať. Po niekoľkých minútach si Alex všimne že práve prišla do kaviarne Klaudia - Sebastiánová ex. Hneď spozornie a začne sa dívať priamo na ňu. Ostatní si všimnú že je akýsi čudný a tak sa ho pýtajú čo je mu. On povie Sebastiánovy že sa má pozrieť dopredu. Všetci sa otočia a pozerajú smerom ktorý povedal Alex. Sebastián si hneď Klaudiu všimne a nič nepovie a povie Alexovi nech to nechá tak. Ostatní sa začnú pýtať čo sa deje. Alex hneď povie že tam v predu pri bare sedí Klaudia- Sebastiánová ex. Nela a dievčatá spozornejú. Sebastián chytí Nelu za ruku a povie jej nech si to nevšíma. Potom sa na ňu usmeje a stále ju drží za ruku. O niekoľko minút nieskôr si aj Klaudia všimne že neďaleko pri stole sedí Sebastián. Hneď sa rozbehne ho pozdraviť. Sebastián a ostatní si všimnú že Klaudia sa k nim blíži. Keď Klaudia príde k stolu pozdraví sa a chalani len pozdravia okrem Sebastiána.
Klaudia si to hneď všimne a tak sa snaží dať na privítanie Sebastiánovy pusu na líce. Sebastián ju ale odstrčí a povie jej že oni dvaja sa už nepoznajú a že medzi nimi už nič nie je a pritom stále drží Nelu za ruku. Klaudia si všimne že Sebastián drží dievča pri ňom sediace za ruku a pýta sa ho kto to je. On jej povie že to nie je jej vec, ale ak chce vedieť je to jeho priateľka. Klaudia uštipačne dodá že ako rýchlo na ňu zabudol. No Sebastiána to nerozhodí a povie jej že na zlé skúsenosti a ľudí sa skoro zabúda. Klaudia len zmĺkne a odíde preč. Chalani po tom ako odíde Klaudia preč povedia Sebastiánovy že to bolo super ako ju odstrčil a nedal sa urážať. Sebatián povie že ona už preňho neexistuje a pozrie sa na Nelu ktorá tam sedí ticho. Potom sa rozhodnú odísť a Sebastián ide domov odprevadiť Nelu.
Cestou sa jej pýta ako jej je. Ona povie že ju trochu zaskočilo Klaudiino správanie. Sebastián ale povie nech si nerobí starostí lebo ona je láskou jeho života, že ju ľúbi a nik a nič to nezmení. Nela zastane a pobozká Sebastiána a poriadne ho obíme a dodá že aj on je láskou života a že ho tiež ľúbi. Potom ako Sebastián odprevadí Nelu domov, vyberie sa tiež domom priamo do svojej izby kam si začne písať do denníka. Nela urobí to isté a potom si ide ľahnúť kedže je unavená a zaspáva pri pomyslení na Sebastiána. Ráno ide Sebastián po Nelu do školy k nej domov. Nakoniec ich ale Monika zvezie v ich aute a pozve Sebastána na svoju narodeninovú oslavu v piatok večer. Sebastián súhlasí a povie že rád príde.


Komentáře k článku

 
Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok