O mně

Volám sa "Poppy" a som adminka tohto môjho blogu. Mám 19 rokov. Keďže nemám skúsenosti so žiadnym blogom a toto je moja premiéra dúfam že sa mi tu bude len čo najlepšie dariť. Budem sa snažiť ak sa bude dať denno denne prispievať nejakými nápadmi.... Dúfam že tento blog si obľúbite a budete jeho fanúšikmi! :) PS:Píšte svoje názory na blog a konkrétne veci. S pozdravom adminka Poppy :-*

Náhodné fotografie

Náhodná fotografie
Náhodná fotografie
Náhodná fotografie

Podporujeme

Využite najrýchlejšie pôžičky pre okamžitý prístup k financiám.Tajný zápistník lásky story 11

Po príchode do školy Sebastián a Nela smerujú do svojej triedy. Pred triedou ich zastaví Dávid ktorí hneď podotkne že by sa Nela nemala zahadzovať s takým hlupákom akým je Sebastián ale mala by sa vrátiť k nemu. Nela sa len naňho pozrie a povie že on je už jej celkom ukradnutý a nech ju nechá na pokojí a zoberie Sebastiána za ruku a vojdu do triedy. Po skončení vyučovania sa Nela rozlúči so Sebatiánom a ide s Vanessou a Natáliou na nákupy a spolu idú kúpiť aj Monike darček. Sebastián tak ide k Tobymu domov kam sa má stretnúť aj s Alexom.
Po ceste však nečakane stretne Klaudiu, ktorá keď ho uvidí rýchlo k nemu dobehne a pýta sa ho kam ma namierené. Sebastián jej povie že ide za Tobym a Alexom. Klaudia sa ho potom opýta či si nnechce niekedy výjsť a zaspomýnať na staré časi. Sebastián jej povie že nechce a nech ho už nechá na pokoji tak ako aj on ju. Klaudia uštipačne dodá že tá jeho nová frajerka nie je taká dobrá ako je ona. On jej odpovie že sa mýli, lebo ona je 100x lepšia ako bola ona. Potom odíde preč a Klaudia ostane stáť ako omračená. Zatiaľ Nela s kamarátkami nakupuje v obchodoch. Neskôr keď Nela ide domov po ceste s taškami stretne sa s Klaudiou ktorá ju hneď spozná a osloví ju. Nela ju tiež spozná a zvažnie. Klaudia hneď povie Nele aby sa držala od Sebastiána ďalej, lebo ona je už tu teraz a vie že Sebastián na ňu ešte nezabudol. Nela ale povie že nech si nie je tým taká istá a nech jej dá pokoj a potom odkráča preč....
Po príchode domov Nela zavolá Sebastiánovy a povie mu čo sa jej prihodilo s Klaudiou. Sebastián povie Nele nech sa tým netrápi a nech nezabúda, že ju ľúbi a že nech o tom nepochybuje. Nela povie že ona mu verí a tiež ho ľúbi. Tak ukončia rozhovor a obidvaja si začnú písať do "tajných zápistníkov". Je piatok deň Monikinej narodinovej párty. Kedže dnes majú v celom meste v škole voľno Sebastián prišiel práve k Nele domov pomôcť s ptípravami na večernú párty. Nela predstavý rodičom Sebastiána ktorým sa zdá veľmi sympatický a potom odídu na víkend pracovne preč.
A tak začnu Monika, Sebastián a Nela pripravovať dom. Veľmi sa pri tom bavia a vyzerajú šťastný. Nastane čas párty a hostia prichádzajú. Zrazu sa vo dverách objaví Klaudia. Nela a Sebastián ktorí si ju hneď všimnú, kráčajú smerom k nej aby sa jej opýtali čo tu robí. No ako k nej prídu zrazu príde Monika ktorá Klaudiu predstaví ako kamarátku s ktorou sa pred pár mesiacmi skamarátila. Monika nič netušiac predstaví Nelu ako svoju sestru a Sebastiána ako jej priateľa. Sebastián a Nela sa na seba pozrú a odídu do záhrady. Nela je trochu rozrušená prítomnosťou Klaudii a Sebastián si to všimol. Prisadne si k nej na lavičku a povie jej že nedovolí aby ich niekto rozdelil.
Potom sa vyberú na prechádzku a tak aspoň nebudú v blízkosti Klaudii. Idú smerom rovno k jazeru a spolu tam ostanú až do neskorej večere a celý čas sa rozprávajú o všetkých možných veciach a svojom detstve. Neskôr sa vyberú k Nele domov a našťastie je už po oslave a všetci odíšli. Monika už spí vo svojej posteli a Nela sa spýta Sebastiána či nechce u nich prespať. Sebastián povie to nie je problém len dá rodičom vedieť že ostane nocovať ale u kamarátov, lebo keby sa dozvedeli že je u nej tak by mu to určite nedovolili. Nela sa zasmeje a potom idú smerom do jej izby.


Komentáře k článku

 
Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok