O mně

Volám sa "Poppy" a som adminka tohto môjho blogu. Mám 19 rokov. Keďže nemám skúsenosti so žiadnym blogom a toto je moja premiéra dúfam že sa mi tu bude len čo najlepšie dariť. Budem sa snažiť ak sa bude dať denno denne prispievať nejakými nápadmi.... Dúfam že tento blog si obľúbite a budete jeho fanúšikmi! :) PS:Píšte svoje názory na blog a konkrétne veci. S pozdravom adminka Poppy :-*

Náhodné fotografie

Náhodná fotografie
Náhodná fotografie
Náhodná fotografie

Podporujeme

Využite najrýchlejšie pôžičky pre okamžitý prístup k financiám.Tajný zápistník lásky story 12

Po príchode do Nelinej izby, Sebastián polichotí Nele tým, že má peknú izbu. On sa pousmeje a poďakuje. Potom sa ho opýta či si dá niečo na pitie a že ide urobiť popcor a môžu si trebars pozrieť nejaký film. Sebastián súhlasí a dodá že je to super nápad. ....
Sebastián si zatiaľ sadne na posteľ a všimne si že pod vankúšom niečo je. Vyberie to a vidí že to je Nelin "tajný zápistník". Nela práve vkročí do izby a vidí ako Sebastián drží jej zápistník v ruke. On jej hneď povie že ho nečítal. Nela mu povie že mu verí a položi pukance a vodu na stôl. Sebastián položí zápistník do rúk a zoberie Nelu k seba na posteš kde začnú pozerať film. A onedlho od únavy aj zapspia. Ráno príde do izby Monika ktorá zaľúbencov ineď zobudí slovami čo tú robia. Hneď obidvaja vyskočia s postele a vystrašený ako malé deti. Monika sa začne smiať a dodá že keby sa videli ako vyzerajú vystrašene pobavili by sa ako ona tiež. Potom sa aj Nela so Sebastiánom začnú smiať a Monika odíde z izby lebo od smiechu asi praskne.
Neskôr sa Sebastián vyberie domov a dohodne sa s Nelou,že sa stretnú neskôr u neho doma. Sebastián po ceste ide k Toby mu pokecať. Povie mu že Klaudia stále otravuje a má nezmyselné narážky na neho aj Nelu. Toby mu povie nech si ju nevšímajú a ak to bude horšie tak potom niečo vymyslia. Monika sa v tom istom čase zhovára s Nelou a pýta sa jej kde zmizla včera a nebola na párty. Nela jej povie všetko aj to že Klaudia je Sebastiánová ex, a že sa ich snaží rozdeliť. Monika je prekvapená a nevie čo si má myslieť.
Potom odíde preč a Nela ostane sama doma a ako inak píše si do "tajného zápistníka". Sebastiána po príchode domov čaká nemilé prekvapenie v podobe Klaudii. Pýta sa jej kto ju pustil dnu a ona povie, že rodičia ju pustili dnu a potom odišli. Sebastián sa jej pýta čo od neho chce. Klaudia povie že chce, aby sa k nej vrátil a aby znovu spolu chodili. Sebastián jej povie že nech nie je smiešna či už zabudla ako mu ublížila a nech mu dá pokoj, lebo on miluje Nelu a nie ju. Klaudia ale stále nalieha a nedá si povedať. Sebastián potom otvorí dvere a povie Klaudii nech konečne zmizne z jeho domu aj z jeho života. Po tom ako Klaudia víjde z domu vidí ako Nela kráča po ulici a smeruje k Sebastiánovmu domu.
Hneď sa vráti využije príležitosť a vojde do domu. Sebastián je prekvapený a nechápe čo vlastne Klaudia robí. Klaudia sa vrhne na Sebastiána a začne ho bozkávať. Keďže dvere boli pootvorené Nela vošla dnu a uvidela Sebastiána a Klaudiu ako sa bozkávajú. Potom hneď sa rozbehla smerom preč z jeho domu. Sebastián hneď Klaudiu odstrčil a potom rýchlo utekal za Nelu ktorú uvidel bežať po chodníku. Snažil sa ju dobehnúť, no Nela už bola ďaleko preč. Potom jej skúsil volať no nedvíhala mu to. Sebastián bol úplne mimo a nevevie čo má robiť. Nela po príchode domov sa zatvorí do izby a plače. Vidí že jej zvoní mobil ale vôbec ho nedvíha.
Monika ktorá práve príde domov a počuje od sestrinej izby plač hneď sa tam aj vyberie. Otvorí dvere a vidí ako Nela plače. Hneď ide k nej a pýta sa jej čo sa stalo. Nela jej povie že Sebastián sa bozkával s Klaudiou.


Komentáře k článku

 
Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok