O mně

Volám sa "Poppy" a som adminka tohto môjho blogu. Mám 19 rokov. Keďže nemám skúsenosti so žiadnym blogom a toto je moja premiéra dúfam že sa mi tu bude len čo najlepšie dariť. Budem sa snažiť ak sa bude dať denno denne prispievať nejakými nápadmi.... Dúfam že tento blog si obľúbite a budete jeho fanúšikmi! :) PS:Píšte svoje názory na blog a konkrétne veci. S pozdravom adminka Poppy :-*

Náhodné fotografie

Náhodná fotografie
Náhodná fotografie
Náhodná fotografie

Podporujeme

Využite najrýchlejšie pôžičky pre okamžitý prístup k financiám.Tajný zápistník lásky story 13

Monika nemôže tomu uveriť, veď Sebastián by nebol toho schopný alebo aspoň si to myslela. Snaží sa utíšiť Nelu no nedarí sa jej to.
Potom zavolá Vanesse a Natálii aby prišli k ním domov a povzbudili Nelu. Sebastián zavolal Alexovi a Tobymu ktorí tiež sa zastavili u Sebastiána a ten im porozprával čo sa udialo. Alex s Tobym sú s toho mierne prekvapený a povedia že si tým riadne zavaril a bude mať čo vysvetľovať. Vanessa a Natália sa snažia upokojiť Nelu. Po necelej pol hodine sa podarí ako tak Nelu upokojiť a snažnia sa jej dohovoriť že to bude nejaký omyl. Nela po chvíli zaspí a dievčatá zatiaľ odídu dole k Monike ktorá práve prišla. Spýtajú sa jej, čo vraví na to čo Sebastián urobil. Monika povie, že je to zvláštne lebo si myslela že je fajn chalan a nemôže uveriť tomu čo sa stalo. Po pár minútach nietko zaklope na dvere. Monika ide otvoriť a vidí tam Sebastiána ktorí prišiel za Nelou. Monika výjde vonku a vraví Sebastiánovy aby odišiel preč.
Sebastián ale nalieha že potrebuje hovoriť s Nelou. Monika mu povie, že Nela aj tak zaspala takže nech ju nechá dnes už tak a nech jej už viac neubližuje. Sebastián povie Monike že on Nele nechcel ublížiť veď ju ľúbi a to s Klaudiou to nebolo tak ako to vyzeralo. Monika sa ho pýta ako to vlastne bolo a Sebasitán jej povie že Klaudia ho prišla presviedčať že ona je preňho tá pravá a že ho nenechá na pokoji. Potom ho pobozkala a tvom prišla Nela a videla to ale nestihla vidieť ako ju odstrčil od seba. Monika povie že nevie čo si má o tom myslieť, lebo si nemyslí že by Klaudia bola až taká zlá. Sebastián jej povie že ona je ešte horšia. Potom sa Sebastián vyberie domov kedže Nela spí. Po príchode jej hneď píše správu aby sa stretli.
Nela si to prečíta a odpíše mu že sa stretnú pri jazere večer o 19:00hod. Sebastián je rád že mu Nela vôbec odpísala a už sa nevie dočkať kedy jej to všetko vysvetlí. Je sedem hodín večer a Sebastián už čaká pri jazere. Onedlho príde aj Nela. Sebastián sa jej snaží dať bozk no ona ho odstrčí.
Sebastián jej povie nech nie je taká a to čo sa stalo s Klaudiou nebolo tak ako to vyzeralo. Nela mu ale povie že ich videla sa bozkávať. Sebastián jej povie že to on aho pobozkala a že on ju odstrčil. Nela ale povie že by si mal vôbec premyslieť čo vlastne chce a mal by si uvedomiť koho vlastne ľúbi či ju alebo ešte stále Klaudiu a potom odíde. Sebastián ostane stáť a je v miernych rozpakoch lebo nechce Nelu stratiť.
Hneď ide za Tobym a Alexom a všetko im povie. Oni mu povedia že nech sa nevzdáva, nech nedovolí aby mu opäť Klaudia ublížila.


Komentáře k článku

 
Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok