O mně

Volám sa "Poppy" a som adminka tohto môjho blogu. Mám 19 rokov. Keďže nemám skúsenosti so žiadnym blogom a toto je moja premiéra dúfam že sa mi tu bude len čo najlepšie dariť. Budem sa snažiť ak sa bude dať denno denne prispievať nejakými nápadmi.... Dúfam že tento blog si obľúbite a budete jeho fanúšikmi! :) PS:Píšte svoje názory na blog a konkrétne veci. S pozdravom adminka Poppy :-*

Náhodné fotografie

Náhodná fotografie
Náhodná fotografie
Náhodná fotografie

Podporujeme

Využite najrýchlejšie pôžičky pre okamžitý prístup k financiám.Tajný zápistník lásky story 2

Je pondelok ráno a obidvaja nastupujú do auta svojich rodičov a sú na ceste do školy. Zatiaľ čo Nela je celkom natešená príchodom do školy , prečo by aj nie keď na ňu čakajú kamarátky Vanessa a Natália a jej priateľ Dávid. No na druhom konci mesta prišiel práve do školy Sebastián , ktorý je príchodom do školy znechutený a vôbec ho nič nezaujíma. Spoločnosť mu ale robia jeho dvaja kamaráti Alex a Tobias(Tobby).
Zrazu zazvoní a všetci traja kamaráti sa poberú do triedy. Nela urobí to isté s kamarátkami a rozlúči sa sladkým bozkom so svojim priateľom.
Popoludní v škole kde chodí Sebastián príde riaditeľ do triedy a zavolá si ho do kancelárie kde mu oznámi že už ďalej nemôže navštevovať túto školu pre zlé výsledky a tak prestúpy na normálnu strednu školu kde sa mu možno bude dariť lepši. Sebastián je z toho úplne mimo chce to nejako urovnať no riaditeľ mu povie že sa nedá nič robiť a jeho rodičia s tým tiež súhlasia a dáva mu čas aby sa mohol rozlúčiť so svojimi spolužiakmi lebo už od stredy chodí do novej školy. Sebastián nahnevane vbehne do svojej triedy, vezme si tašku a úteká preč. Jeho dvaja kamaráti a celá trieda len nechápavo pozerajú čo sa to vlastne deje. Potom po škole sa sa vyberie Alex aj Toby za svojim kamarátom domov aby sa s nim porozprávali. Sebastián im povie že prestupuje na inú školu a že je s toho veľmi nešťastný.


Komentáře k článku

 
Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok