O mně

Volám sa "Poppy" a som adminka tohto môjho blogu. Mám 19 rokov. Keďže nemám skúsenosti so žiadnym blogom a toto je moja premiéra dúfam že sa mi tu bude len čo najlepšie dariť. Budem sa snažiť ak sa bude dať denno denne prispievať nejakými nápadmi.... Dúfam že tento blog si obľúbite a budete jeho fanúšikmi! :) PS:Píšte svoje názory na blog a konkrétne veci. S pozdravom adminka Poppy :-*

Náhodné fotografie

Náhodná fotografie
Náhodná fotografie
Náhodná fotografie

Podporujeme

Využite najrýchlejšie pôžičky pre okamžitý prístup k financiám.Tajný zápistník lásky story 5

Na druhý deň ráno ide Nela so svojou sestrou v aute do školy. Na parkovisku pred školou si zrazu Monika všimne že vidí Sebastiána a hneď vraví sestre ako by bolo super s ním chodiť.. Nela len tícho stojí a nič nepovie až dochvíle pokiaľ za ňou nepríde Vanessa a Natália a všetky tri pôjdu už do triedy kedže bude zvoniť.
Pred triedou už Nelu čaká Dávid ktorý ju privýta bozkom. Potom ale Nela vojde do triedy a vidí ako skoro všetky jej spolužiačky sú okolo Sebastiána a zhovárajú sa tam s ním. Nela si sadne do svojej lavice, vyberie učebnicu a opakuje si učivo.
Neskôr na hodine matematiky profesorka povie Sebastiánovy že by bolo dobré ak by ho trebars Nela doučovala kedže mešká s učivom. V triede sa zrazu všetko utíši a čaká sa na odpoveď Nely. Tá to po chvíľke ticha príjme. Potom do konca celého vyučovania sa nenápadne jeden na druhého pozerajú. Po poslednej hodine príde Nela k Sebastianovy a pýta sa ho kedy chce s doučkom začať. Sebastián neistý tým či to Nela naozaj chce jej povie že to robiť nemusí ak nechce, že on sa preto hnevať nebude ani nič podobné. Nela ale povie že to nie je problém že rada pomôže a tak sa napokon dohodnú že sa stretnú už dnes večer o 5hod. v kaviarni ktorá je priamo v strede mesta. Potom si obidvaja vezmú veci a odchádzajú z triedy každý iným smerom.
Nelu už čaká Dávid ktorý ju ide odprevadiť domov a Sebastiána kamaráti Alex a Toby ktorý sú zvedaví ako mu to v škole ide a pripomenú mu aby nezabudol že v sobotu bude mať to rozlúčkovú párty. Potom Sebastián konečne dorazí domov, a ide si dať niečo pod zub a čaká na rodičov ktorý by mali čochvíľa prísť z práce domov. Nela na druhom konci mesta tiež práve prišla domov a hneď si ide niečo zapísať do svojho "tajného zápistníka" a ako to urobí ide sa sprchnúť a prebliecť.
Neskôr prídu domov jej rodičia a sestra ktorým povie že ide vonku a že nebude príliš dlho. Sebastián povie rodičom že sa má so spolužiačkou stretnúť v kaviarni ktorá ho bude doučovať matematiku kedže je pozadu s učivom. Potom sa vyberie do kaviarne ako aj Nela.
Sebastián je v kaviarni prvý a tak si sadne k stolu rovno pri okne. Nela po pár minútach príde tiež a smeruje priamo k nemu. Pozdravý mu a posadí sa oproti nemu. Vyloži si knihy ako aj Sebastián a nastane veľké ticho. No v tom príde čašník ktorý sa ich opýta čo si objednajú a obidvaja naraz povedia že si dajú iba Colu. Časník sa iba pousmeje a po tom ako odíde na obidvoch tvárach vidno tiež mierny úškrn. Potom sa Nela opýta Sebastiána čím by chcel začať ako prvý a začnú sa učiť. Po celý čas ako sú tam si nepovedia jediné slovo okrem toho čo sa týka matematiky.
Nastane čas kedy sa obidvaja chystajú odísť a zaplatiť. Nela vyberá peniaze ale Sebastián ju zastavý a povie jej že je to naňho ako poďakovanie že ho doučuje. Nela sa len usmeje a poďakuje, no zároveň dodá že nema s tým žiadny problém že ho musí doučovať. Potom sa rozlúčia a vychadzajú von s kaviarne.
Zrazu Sebastiána zastavia jeho kamoši Alex a Toby a pýtajú sa ho čo robí teraz v meste. On im povie že bol so spolužiačkou v kaviarni ktorá ho doučuje matematiku. Keď sa ho pýtajú kde je Sebastián vidí iba ako už kráča cestou domov. Nela kráča a už si želá aby čo najskôr bola doma. Keďže je tma nerada chodí po tmavých uliciach. Zrazu počuje ako v kríkoch niečo šuští.


Komentáře k článku

 
Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok