O mně

Volám sa "Poppy" a som adminka tohto môjho blogu. Mám 19 rokov. Keďže nemám skúsenosti so žiadnym blogom a toto je moja premiéra dúfam že sa mi tu bude len čo najlepšie dariť. Budem sa snažiť ak sa bude dať denno denne prispievať nejakými nápadmi.... Dúfam že tento blog si obľúbite a budete jeho fanúšikmi! :) PS:Píšte svoje názory na blog a konkrétne veci. S pozdravom adminka Poppy :-*

Náhodné fotografie

Náhodná fotografie
Náhodná fotografie
Náhodná fotografie

Podporujeme

Využite najrýchlejšie pôžičky pre okamžitý prístup k financiám.Tajný zápistník lásky story 6

Nela rýchlo zrýchli krok no zrazu vyskočí z krovia akýsi chalan a žiada od nej aby jej dala všetko čo má a v ruke drží nôž. Nela je celá vystrašená a už ako chce dať tomu chalanovi čo chce zrazu dobehne Sebastián aj so svojími kamarátmi. Sebastián hneď podíde k Nele ktorá odstrčí nabok a povie lúpežnikovy aby nechal dievča napokoji a nech sa radšej poperie s ním ako chlap s chlapom. No lúpežnik sa začne oháňať nožom a vraví Sebastianovy že ho bodne ak nedostane to čo chce. Alex a Toby nenápadne vezmú konár stromu pohodený na tráve a so zadu udrú lúpežníka po hlave. Ten padne na zem a Sebastián hneď siahne po noži a odhodí ho preč. Potom chytí Nelu za ruku a spolu s kamarátmi rýchle bežia preč.
Po niekoškých metroch zastavia a vidia už dom Alexa. Všetci sú tak veľmi udychčaní že nevládzu ani rozprávať. V tom si Sebastián a Nela uvedomia že sa držia za ruky a hneď sa aj pustia. Alex sa rozlúči a pôjde domov. Toby sa tiež rozlúči a ide o dve domy ďalej kde býva. Potom ostanú už iba Nela a Sebastián. Pozrú sa na seba a Nela povie Sebastiánovy že mu ďakuje že jej zachránil život a že ju tam nenechal. Sebastián povie že to bolo najmenej čo mohol urobiť veď by ju tam tak predsa len nenechal. Tak jej navrhne že bude lepšie ak je odprevadí domov. Nela súhlasí a veberá sa smerom kde býva.
Po ceste sa Nela pýta Sebastiána prečo prestúpil na jej školu. On jej vysvetlí že chodil na športové gymko no kedže nemal príliš dobré známky tak musel odísť. Nela mu povie že nevyzerá akoby na gymko nemal a Sebastian len odpovie že už teraz neľutuje že prišiel na inú školu. Potom povie Nele že by bol rád ak by prišla na jeho rozlúčkovú párty u neho doma v sobotu ktorú mu robia jeho bývalý spolužiaci. Samozrejme podotkne že môže prísť s kým len chce ak nemá nič iné na pláne. Nela trochu zaváha no povie že ak sa nič nevyskytne tak možno príde. Tak až prídu k jej domu kde sa Nela ešte raz poďakuje za záchranu a povie mu že je rada že chodí do ich školy. Sebastián sa usmeje a zaželá Nele dobrú noc a vyberie sa domov.
Nela stojí pri dverách domu a pozerá ako jej záchranca práve mizne v tme. Po vstupe domu Nela hneď smeruje do svojej izby kde ju už čaká Monika ktorá videla ako prišla so Sebastiánom. Hneď sa pýta Nely prečo prišiel k ich domu Sebastián a nela jej povie čo sa stalo...
Monika je fascinovaná a natešená odvážnosťou Sebastiána a vraví že jeho musí zbaliť lebo naň nejako stále nemôže prestať myslieť. Nela je mierne zaskočená tým že Monika má záujem práve o neho. Potom sa vyberie do sprchy a nakoniec si vyberie" tajný zápisník" kde si napíše ako ju Sebastián zachránil. Sebastián po ceste domov premýšla o tom čo sa stalo a už sa nevie dočkať kedy si to tiež zapíše do "tajneho zápistníka". Hneď po príchode domov rýchle vojde do sprchy a tak konečne začne písať. Večer Nela aj Sebastián akosi nemôžu zaspať. Stále premýšlajú nad tým čo sa vlastne stalo.


Komentáře k článku

 
Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok