O mně

Volám sa "Poppy" a som adminka tohto môjho blogu. Mám 19 rokov. Keďže nemám skúsenosti so žiadnym blogom a toto je moja premiéra dúfam že sa mi tu bude len čo najlepšie dariť. Budem sa snažiť ak sa bude dať denno denne prispievať nejakými nápadmi.... Dúfam že tento blog si obľúbite a budete jeho fanúšikmi! :) PS:Píšte svoje názory na blog a konkrétne veci. S pozdravom adminka Poppy :-*

Náhodné fotografie

Náhodná fotografie
Náhodná fotografie
Náhodná fotografie

Podporujeme

Využite najrýchlejšie pôžičky pre okamžitý prístup k financiám.Tajný zápistník lásky story 8

Je sobota ráno a dievčatá v Nelinom dome sa práve prebudili a chystajú si niečo zjesť. Potom si zapnú počítač kde si vyhľadajú Sebastiánov nick a pridajú si ho medzi priateľov. Hneď si začnú pozerať jeho profil. Všetky tri si obzerajú jeho profil...a práve pridaný status v ktorom píše že sa teší na večernú párty.
Sebastián na druhom konci mesta sa lúči s rodičmi ktorý práve cestujú na týždňovú pracovnú cestu. Potom sa hneď rozbezne zatelefonovať Tobymu a Alexovi že môžu prísť a pomôcť mu s prípravou párty.
Je podvečer a Nela s kamátkami sa pripravujú na párty. Nevedia sa dočkať párty. Nastal čas párty a Sebastiánov dom sa začína plniť ľudmi. Nela a jej kamarátky práve prišli a smerujú pozdraviť Sebastiána. Sebastián ich víta a pozýva ich dnu do domu.
Potom Sebastiánový kamaráti Alex a Toby zavolajú Sebastiána k sebe na malo pódium kde mu povedia že aj nepriek tomu že nechodí do ich školy je a ostane ich spolužiakom a kamarátom vždy a potom mu dajú darček v podobe gitary ktorú si prial. Ostatný jeho bývalý spolužiaci sa s nim tiež lúčia menšími prejavmy a začnú tancovať na hudnu ktorú začal hrať dj. Nela sa pozerá ako Sebastián tancuje spolu so spolužiakmi a spolužičkami. Keďže ju ešte stále mrzí ako to dopadlo s Dávidom, tak odíde smerom hore po chodoch kde bude trochu menší hluk. Potom sa vyberie k prvý dverám ktoré vidí na pochodí.Otvorí dvere a vojde dnu.
Sebastián sa tiež sa kdesi ukryť pred davom kamarátkov ktorý ho stále o niečo žiadajú. Tak sa vyberie do svojej izby a smeruje hore po schodoch. Keď vojde do svojej izby tak sa hneď zvalí do postele a ani si nevšimne že v jeho kúpeľni niekto je.
Potom sa dvere kúpeľne otvoria a výjde z nich Nela ktorá sa snažila ukryť pred davom ľudí. Sebastián sa hňed zdvihne z postele a Nela hneď dodá že nevedela že je to jeho izba len chcela uniknúť pred tým hlukom. Sebastián jej povie že to nevadí a že on urobil práve to isté. Potom jej povie že tu pokojne môže ostať a on si iba niečo pozrie na internete a pôjde preč.
Nela si sadne na Sebastiánovú posteľ a nájde tam pohodený zápisník. Sebastián si to všimne sadne si tiež na svoju posteľ a povie jej že to je niečo ako jeho "tajný zapistník" a vezme si ho do ruky. Nela je prekvapená no zároveň aj celkom milo prekvapená. Sebastián jej povie že pochopí ak sa bude s neho smiať no Nela mu povie že aj ona pochopí ak sa bude smiať on s nej kedže aj ona si píše do svojho "tajného zápistníka". Potom sa obidvaja na seba usmejú až sa stoho začnú smiať. Potom Nela povie Sebastiánovy že si všimla ako ho majú jeho bývalý spolužiaci radi a že je veľmi obľúbený medzi dievčatmi. Sebastián len dodá že všetci boli veľmi skvelý kolektív a čo sa týka dievčat tak to už je iná vec. Nela sa zarazí a nechápe čo chce tým Sebastián povedať. Sebastián sa len pousmeje a dodá že hoci mnoho dievčat sa okolo neho krúti no od svojej poslednej a jedinej priateľky zatiaľ žiadnu inú nemal. Nela sa ho pýta prečo nie, či sa mu žiadna nepáči alebo je to v niečom inom. Sebastián povie že mal priateľku menom Klaudiu(17), s ktorou sa rozišiel pred necelými dvomi mesiacmi. Nela povie Sebastiánovy že mu je to ľúto. Sebastián ale povie že nemá byť čo keďže ju nachytal ako sa bozkávala s niekým iným a tak ju nechal takže nič neľutuje a dodá že pravá láska sa ešte len ukáže. Nela povie že chápe ako sa cíti a tiež mu povie že sa práve včera rozišla s Dávidom kedže nemali rovnaké názory na nejaké veci.
Sebastián dodá že ho to tiež mrzí a navrhne Nela aby šla s ním dole medzi ľúdí veď predsa nebude smutná pre chalana ktorý si to ani nezaslúži. Nela sa usmeje a súhlasí. Potom spolú výjdu z izby a smerujú na párty. Keď zídu po schodoch za Sebastiánom prídu Alex a Toby ktorý sa ho pýtaju kam ušiel. Hneď nato prídu aj za Nelou Vanessa a Natália, ktoré sa jej pýtajú to isté. Nela a Sebastián sa iba pousmejú a potom Sebastián predstavý Vanesse a Natálii jeho kamarátov Tobyho a Alexa. Spolu sa zoznámia a chlapci hneď využijú príležitosť a pozvu dievčata do tanca. Dievčatá radi súhlasia a idú si zatancovať. Potom ostanú stáť iba Nela a Sebastián. Sebastián sa spýta Nely či si nechce zatancovať sním a Nela súhlasí. A tak začňu tancovať a všetci sa skvele bavia. Neskôr po polnoci keď už skoro všetci hostia odišli ostali v dome len Sebastián, Nela, Alex,Toby,Vanesa a Natália. Sebastián začne pomaly upratovať a všetci štyria mu v tom pomáhajú.
Keď ako tak upracú dom Sebastián im navrhne že môžu prespať aj uňho doma a poskytne dievčatám svoju aj hosťovskú izby a že on s chlanmi sa vyspia aj na gauči. Dievčatá súhlasia a vyberú sa spať. Alex a Toby si všimli ako Sebastián pozerá na Nelu a spýtajú sa ho či sa mu páči Nela. On povie že je to pekné, milé dievča a že veľmi dobre si sňou pokecal. Alex hneď škonštatuje že je Sebastián zaľúbený do Nely no on to poprie a dodá že aj keby bol ona uričite oňho záujem nemá keďže je teraz veľmi zranená z rozchodu s frajerom. Potom sa vyberú aj oni spať. Ráno Sebastián ako prvý vstane a vyberie sa do kuche niečo zjesť. O pár minút príde aj Nela do kuchyne a so Sebastiánom začnú pripravovať raňajky aj pre ostatných. Celý čas sa na seba usmivajú.


Komentáře k článku

 
Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok