O mně

Volám sa "Poppy" a som adminka tohto môjho blogu. Mám 19 rokov. Keďže nemám skúsenosti so žiadnym blogom a toto je moja premiéra dúfam že sa mi tu bude len čo najlepšie dariť. Budem sa snažiť ak sa bude dať denno denne prispievať nejakými nápadmi.... Dúfam že tento blog si obľúbite a budete jeho fanúšikmi! :) PS:Píšte svoje názory na blog a konkrétne veci. S pozdravom adminka Poppy :-*

Náhodné fotografie

Náhodná fotografie
Náhodná fotografie
Náhodná fotografie

Podporujeme

Využite najrýchlejšie pôžičky pre okamžitý prístup k financiám.Tajný zápistník lásky story 9

Po tom čo aj ostatní vstanú a najedia sa rozlučia sa so Sebastiánom a idú domov. Keď príde Nela domov, ako pré si otvorý "tajný zápistník" a začne si tam niečo písať. Sebastián urobí to isté keď už všetci odišli. Večer sa vrátili Sebastiánový aj Neliny rodičia spolu s jej sestrou Monikou. Je pondelok ráno a to znamená že opäť treba ísť do školy. Nela a Sebastián vyrážajú z domu a sú na ceste do školy. Nela po príchode na školský pozemok smeruje do svojej triedy, kde jú pred triedou zadrží Dávid a začne ju urážať nevhodnými poznámky. Nela sa bráni no Dávid pokračuje.
Zrazu príde Sebastián ktorý sa opýta Nely či nepotrebuje pomôcť. Dávid hneď zareaguje a začne kričať či už si našla za neho náhradu. Žiaci z iných tried sa na nich pozerajú medzi nimi aj Nelina sestra Monika. Sebastián vraví Dávidovy aby nerobil krik a nech sa upokojí no on namiesto toho Sebastiana udrie a začne sa bitka. Všetci sú z toho zmetení a nebyť príchodu učiteľov tak tá bitka pokračuje ďalej. Riaditeľka sa pýta žiakov čo sa stalo a tý jej povedia že Dávid začal bitku. Potom pošle všetkych do svojích tried okrem Sebastiána a Dávida. Riaditeľka povie Dávidovy že ostane týždeň po vyučovaní a nech sa ospravdlní Sebastiánovy. Dávid to aj urobí, ale len z donútenia. Potom obaja odídu do svojich tried. Keď Sebastián vojde do triedy nastane veľký potlesk a od všetkych spolužiakov veľký obdiv že konečne niekto tomu Dávidovy ukázal kam patrí. Potom si sadne do lavice .
Počas ďalších hodín strávených v škole je obklopený dievčatmi ktorý sa ho snažia zbali. Po poslednej hodine ostane v triede iba Nela a Sebastián. Nela si prisadne k Sebastiánovy a poďakuje mu že sa jej zastal a že sa ospravdlňuje aj a Dávida ktorý sa zle vyjadroval o ňom. Sebastián povie že to nevadí, že rád to urobil lebo jej by nik nemal ubližovať a potom Nelu pobozká. Bozk ktorý dal Sebastián Nele trval približne 20 sekún. Potom sa Nela stŕhla a povedala Sebastiánovy že to nemôže a rýchlo utečie z triedy. Sebastián sa ju snaží dobehnúť a ospravdlniť sa jej no už ju nevidí. Nela rýchlo uteká domov, kde po príchode smeruje do svojej izby. Príde za ňou jej sestra Monika, ktorá chce vedieť čo je medzi ňou a Sebastiánom. Nela jej vraví že medzi nimi nič nie je. No Monika jej povie že či je až taká hlúpa že si nevšimla že Sebastián je do nej zaľúbený a že jej sa tiež iste páči. Nela porozpráva svojej sestre všetko čo sa stalo dnes po škole. Monika jej povie len to, že musí vedieť čo vlastne che a že ak chce byť so Sebastiánom tak nech to spraví. Nela jej povie že to by jej neurobila kedže vie, že sa jej Sebastián páčil. Monika jej ale povie že svojej sestre praje len to najlepšie a že predsa sa nebudú hádať pre chalana. Potom sa obe obímu. Sebastián po príchode domov smeruje do svojej izby kam si zapne internet a napíše Nele že ho to mrzí že ju pobozkal a že nechcel jú tým nijako uraziť. Potom sa ide preobliecť a niečo si zjesť. Neskôr podvečer keď príde Sebastián k svojmu netebooku vidí, že mu Nela opísala a že je prihlásená.
Otvorí správu v ktorej si prečíta že ju tým bozkom neurazil, len bola s toho trochu prekvapená a nevie čo si má myslieť keďže sa práve rozišla s Dávidom. Sebastián jej nápíše že sa s ňou chce porozpávať zoči-voči a tak sa dohodnú že sa stretnu ešte dnes o 20:00 hod. pred kaviarňou kam ho Nela doučovala. Sebastián príde pred kaviareň ako prvý a už len netrpezlivo čaká na Nelu. Keď sa otočí iným smerom zrazu ho niekto chytí za plece. Sebastián sa otočí a vidí pred sebou Nelu ktorá sa naňho iba usmeje. Tak ju Sebastián bez akýchkoľvek slov zoberie za ruka a vedie ju smerom k jazeru ktoré je neďaleko kaviarne. Keď tam prídu postavia sa mostík ktorý je pri jazere. Nela sa ho opýta, prečo ju tu zaviedol. Sebastián jej povie že to je jeho najobšúbenejšie miesto, kam chodí premýšlať ale ak sa cíti zle chodi sa sem ukryť. Nela povie že je to tu veľmi tiché a pekné tak sa ani nečuduje. Potom ale povie Sebastiánovy že by si mali konečne niečo vysvetliť. Sebastián jej povie že či potrebuje vysvetlenie keď ona dobre vie, čo k nej cíti, že sa do nej zamiloval hneď ako ju prvý deň uvidel a mal pocit akoby ju poznal už veľmi dlhú dobu. Nela je ako obarená, ale tiež sa prizná že tiež mala pocit akoby sa už poznali a tiež k nemu niečo cíti len nevie či je to správne.
Zrazu sa Sebastián k nej nakloní a pobozká ju. Nela jeho bozk opetuje a potom ako Sebastiánové pery sa odlepili od Nelinych dodá že je to správne, veď na láske nemôže byť nič zlé a usmeje sa. Nela ho silno obíme. Spolu sa zvierajú v objatí a po celej oblohe svietia len hviezdy a mesiac. Potom sa Sebastiá spýta Nely či s nim nechce chodiť a ona súhlasí. Obidvaja sú taký šťastný a majú pocit akoby sa im to len snívalo. Neskôr Sebastián odprevadí Nelu domov a rozlúči sa s ňou bozkom. Potom Sebastián ide domov. Nela po príchode domov horí šťastím a hneď si ide všetko zapísať do "tajného zápisníka". Sebastián po príchode domov urobí to isté a potom sa vyberie spať s myšlienkou na Nelu ktorú už ráno opäť stretne v škole. Nela tiež zaspáva s myšlienkou na Sebastiána a nevie sa dočkať rána kedy by ho už videla.


Komentáře k článku

 
Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok