O mně

Volám sa "Poppy" a som adminka tohto môjho blogu. Mám 19 rokov. Keďže nemám skúsenosti so žiadnym blogom a toto je moja premiéra dúfam že sa mi tu bude len čo najlepšie dariť. Budem sa snažiť ak sa bude dať denno denne prispievať nejakými nápadmi.... Dúfam že tento blog si obľúbite a budete jeho fanúšikmi! :) PS:Píšte svoje názory na blog a konkrétne veci. S pozdravom adminka Poppy :-*

Náhodné fotografie

Náhodná fotografie
Náhodná fotografie
Náhodná fotografie

Podporujeme

Využite najrýchlejšie pôžičky pre okamžitý prístup k financiám.Tajný zápistník lásky story :The End

Na druhý deň ráno kedže je pondelok sa všetci chystajú do školy. Nela premýšla či vôbec má isť do školy, lebo sa nechce stretnúť so Sebastiánom. Monika jej povie, nech je silná a nech nevymeškáva školu. Potom nakoniec Nela súhlasí a spolu s Monikou idú do školy. Po príchode do školy Nela hneď ide k Vanesse a Natálii. Sebastián keď vidí Nelu snaži sa ju dobehnúť, no ona aj s kamarátkami sa stratí za rohom školy.
Sebastián ide do svojej triedy s nádejou, že si sadne Nela k nemu ak vždy. No Keď príde Nela do triedy sadá si k Vanesse. Sebastián je mierne zaskočený. Všetci v triede sa na nich dvoch pozerajú a tušia že niečo nie je v poriadku.
Celé hodiny a prestávky Nela sa ani raz nepozrela na Sebastiána. Počas prestáviek sa s ňou Sebastián pokúšal rozprávať no ona hneď vybehla na chodbu a stratila sa mu. Po skončení vyučovania šli obidvaja vlastnou cestou. Sebastián počas cesty domov premýšľal ako Nelu presvedčiť že ona je tá do ktorej je zaľúbený. A tak mu to došlo čo má urobiť. Prišiel domov zobral pero a papier a začal písať... Potom zobral svoj "tajný zápistník" a vybral sa za Nelou. Keď Nela videla že Sebastián práve u nich zazvonil na dvere, povedala Monike aby šla otvoriť a nech povie že ešte neprišla domov. Monka urobí to, čo jej povedala jej sestra. Hneď ako otvorí dvere povie Sebastiánovy, že Nela nie je doma a chce zatvoriť dvere. Sebastián ju ale stopne a povie jej že nech jej dá tento list a tento zošiť. Monika si to zoberie a zatvori dvere. Potom ide rýchlo za Nelou do svojej izby. Dá jej list a aj ten zošiť čo jej priniesol Sebastián a potom odíde a nechá Nelu samú. Nela sa pozerá ako Sebastián odchádza.
Nela si sadne na posteľ a všimne si že to nie je zošit ale je to Sebastiánov "tajný zápistiník". Zoberie list na ktorom bolo napísana jednotka a začne ho čítať. Píše sa v ňom: Drahá Nela! Povedala si mi, že si mám ujastniť čo k tebe cítim. No ja viem čo k tebe cítim a nikdy som ti v tom neklamal. Prosím prečítaj si môj zápistník možno uveríš a pochopíš že som ťa nikdy neklamal. Sebastián. Pootm Nela otovrí Sebastiánov "tajný zápistník a začne čítať na stranu ktorú práve otvorila.
.." Dnes je ten najzaujímavejší deň v momoj živote. Nastúpil som do novej školy a spoznal som jedno dievča, ktoré keď som videl srdce mi začalo byť ako divé. Mal som pocit ako keby som ju poznal. Neviem čo to so mnou je ale nemohol som sa na äu prestať pozerať a ani mysliť po celý deň v škole. Je taká milá, pekná... má krásne modré oči, svetlohnedé vlasy ktore je krásne žiaria. Ale musím na ňu už prestať myslieť! Aj tak je zadaná."
Nela chvíľu prestane čítať a chvíľu sa zamylslí a pokračuje v čítaní. Potom otoči na stranu kde celá tá strana je ozdobená jej fotkami a kde sa píše. " Snažil som sa na ňu zabudnú no nedá sa to. Dnes som ju musel pobozkať. Neviem čo sa mi to vlastne napadlo ale musel som. Aj keď po tom bozku odišla preč vôbec to neľutujem. Viem len jedno zaľúbil som sa..... Áno zaľúbil! Je to tak. Ešte nikdy som k nijakej babe necítil to čo k nej. "
Nele vyhrknú slzy prečíta si ešte zopár strán a tak napokon sa vyberie za Sebastiánom spolu s jeho zápistníkom. Keď Sebastián uvidí že pred jeho dverami je Nela veľmi sa poteší. Otvorí dvere a len tak na ňu hľadí. Nela mu podá jeho "tajný zápistník" a povie mu že nech jej odpustí že mu neverila a pochybovala o ňom. Sebastián sa usmeje a potom odhodí svoj zápistník a silno obíme Nelu. Povie jej , že on sa na ňu nehnevá a nemá jej čo odpustiť, je rád že je teraz pri ňom. Neskôr sa vyberú k jazeru a rozprestrú si deku a sadnu si naň. Pozerajú sa spolu na hviezdy a sú radi že sú spolu a sľubujú si že už sa im nikto nepripletie do cesty.

A ako sa to všetko skončilo? Vannesa a Toby začali spolu chodiť, takisto aj Natália a Alex. KLaudiu po niekoškých dňoch videli ako randí z Dávidom - Nelinim ex. Monika si našla chalana a stále bola sestrinou oporou. No a Nela a Sebastián tvorili pár aj po ukončení strednej školy a ešte dlho potom.


Komentáře k článku

 
Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok